Czym jest pierścień Atlantów?

Pierścień Atlantów to jeden z bardziej znanych remediów, które oddziałują energią kształtu. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę na czym polega jego działanie i jak prawidłowo korzystać z jego energii. Nie wystarczy bowiem zakupić sam pierścień i go nosić. Znak wyryty na nim promieniuje silną energią, która źle użyta może nawet szkodzić.

Skąd się wziął pierścień?

Pierścień z niezwykłym symbolem napotkał w Dolinie Królów około roku 1860 francuski egiptolog markiz d’Agrain. Nie pasował on do tradycji egipskiej, a więc szybko pojawiły się plotki, że jest tworem legendarnej cywilizacji Atlantydów. Stąd też wzięła się jego nazwa. Wkrótce odkryto, że posiada on wyjątkowe właściwości uzdrawiające i ochronne. Przypuszcza się, że to właśnie pierścień Atlantów z ochronną mocą uratował jednego z członków ekspedycji, którą zdziesiątkowała tzw. klątwa Tutenchamona.

Antena energetyczna

Pierścienia Atlantów nie można dopasować w żaden sposób do tradycji egipskiej, choć znaleziono go w tamtym rejonie. Badacze są zdania,  że wzmacnia on biopole człowieka, co chroni organizm przed bakteriami i wirusami wszelkiego rodzaju. Niektórzy są zdania, że znak ten to miniaturowa antenka dla energii kosmicznej o różnych częstotliwościach.